Ciara dhe Russell Wilson befasojnë me dhuratë modelen shqiptare (FOTO)

By

Çifti i njohur amerikan, këngëtarja Ciara dhe i dashuri i saj Russell Wilson, mbëmjen e fundit kanë zgjedhur të bëjnë një befasi mjaft të këndshme për modelen e njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për bukuroshen, Emina Çunmulaj, me të cilën dyshja muaj më parë u panë prezent në finalen e futbollit amerikan.

Ciara dhe Russell këtë herë i dhuruan Eminës disa dhurata mjaft të këndshme të cilat dedikoheshin për vajzën e saj Ellan e cila pak ditë më parë festoi përvjetorin e parë të lindjes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm