Christiano Ronaldo sërish baba! Kjo është gjinia e bebes dhe fotografia e parë e familjes (FOTO)

By

Tani është baba i katër fëmijëve. Ka një djalë, para pak kohësh u bë me binjakë (djalë dhe vajzë) dhe tani, u bekua sërish me ardhjen e një vogëlusheje në jetë.

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, pritën në jetë fëmijën e tyre të parë bashkë.

Futbollisti 32 vjeçar dhe e dashura e tij 22 vjeçare, sollën në jetë një vajzë së cilës i lanë emrin Alana Martina.

Lajmi është bërë i ditur nga vet Ronaldo, i cili e ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram.

Në imazh, shihet futbollisti, fëmija i tij i parë, Cristiano Junior i cili është shtatë vjeçar.

Urime për çiftin për ardhjen në jetë të kësaj vogëlusheje! /Prive.al

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

 

 

Artikuj të ngjashëm