Një gjyshe si Suzana Mushkolaj! (FOTO)

By

Besoj se të gjithë nga ne keni dëgjuar për termin “Gjyshe Moderne”. Zonja elegante, me pamje mjaft rinore përkundër moshës dhe epitetit të gjyshes.

Pikërisht në këtë grup bënë pjesë nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj e cila përkundër viteve po vazhdon të konkurojë të bijën në aspektin e bukurisë.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të kthehet prapa në kohë disi e të publikojë disa fotografi të realizuara gjatë verës në të cilat Suzana duket e mrekullueshme.

Më poshtë mund të shikoni edhe fotografitë të publikuara nga vetë ajo. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm