Çfarë raporte ka Edita Sopjani me vjehrrën pasi lindi djalin?

By

Edita Sopjani u bë nënë pak muaj më parë.

Ajo dhe burri i saj Përparimi u bënë prindër të një djali dhe për këtë pjesë ajo foli ekskluzivisht për Prive.

Artistja tregoi çfarë raporte ka me vjehrrën pasi ka lindur fëmijën dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm