Sa është e zhurmshme në shtrat Arta Memedi? (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë pa dalje në intervista, Arta Memedi u rikthye në Prive për t’iu përgjigjur pyetjeve provokative.

Sa është e zhurmshme në shtrat, a e kanë tradhtuar, sa e konsideron veten seksi dhe shumë të tjera.

Këto por edhe të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm