Aktorja e njohur shumë shpejtë do të bëhet nënë

By

Jennifer Lawrence do të bëhet nënë!

Aktorja po pret fëmijën e saj të parë me burrin Cooke Maroney, tha përfaqësuesi i saj për Page Six.

Aktorja 31-vjeçare e “Hunger Games” u martua me pronarin e galerisë së artit 37-vjeçar në Rhode Island dy vjet më parë në tetor të vitit 2019.

Jennifer më parë e kishte bërë të qartë se do të donte të fillonte një familje, duke i thënë Diane Sawyer në vitin 2015 , “Unë definitivisht dua të bëhem nënë”. Vitin tjetër, ajo ndau me Glamour , “Unë imagjinoj se do të kem fëmijë, dhe pastaj e gjithë jeta ime do të duket e plotë”.

Artikuj të ngjashëm