Justin Bieber rikthehet më 2020 (VIDEO)

By

Justin Bieber u ka dhuruar fansave një dhuratë të hershme për Krishtlindje – konfirmim se ai do të rikthehet në vitin 2020.

Ylli kanadez i popit zgjodhi 24 dhjetorin për të njoftuar se do të nxjerrë në treg një albium të ri, të quajtur Yummy, më 3 janar.

25 vjeçari gjithashtu zbuloi se ai do të udhëtojë në SHBA. dhe vendin e tij në mes të majit dhe shtatorit.

Këngëtari njoftoi gjithashtu se ai do të shfaqet në një seri televizive të re.

Bieber pati një pushim të gjatë nga muzika në vitin 2017 pasi anuloi 14 datat e fundit të turneut të tij botëror “Purpose”.

Artikuj të ngjashëm