Çfarë po sjellë Yll Limani? (VIDEO)

By

Vitin e kaluar ishte jashtëzakonisht aktiv me projekte dhe koncerte kudo ku ka shqiptarë.

Njësoj e ka nisur edhe këtë vit Yll Limani.

Këngëtari shumë i dashur shqiptar ka punuar sërish në studio për të publikuar së shpejti këngë të reja.

Çfarë po sjellë ai, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm