A ka bërë para nga muzika? Përgjigjet Yll Limani

By

Hyri në muzikë duke qenë pjesëmarrës në një spektakël garues si “The Voice” dhe është ndër të vetmit që ka arritur suksesin që ka tani.

Yll Limani qëndron prapa plot këngëve të bukura, pasi shumë prej kolegëve të tij, ua ka shkruar tekstet.

Mirëpo, a ka bërë para nga muzika Ylli?

I ftuar në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, atij iu adresua kjo pyetje dhe përgjigjja ishte pozitive.

“Po kam bërë para nga muzika, sigurisht që po”, thekson Ylli. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm