Çfarë po ndodh? Sasha me mesazh të koduar për Morenën?!

By

Kapitulli me Morena Tarakun u duk i përmbyllur.

Në lidhje e shkurtëre miliarderit iranian Sasha Sobhani me bukuroshen shqiptare mori fund si mos më keq, me akuza e kundër akuza.

Kur u mendua që Sasha ka harruar përfundimisht Tarakun, një veprim i fundit ka ngjallur jo pak habi.

Miliarderi iranian në dy këmbët ka bërë tatuazh fjalët ‘Trust kills’ perkthyer në shqip ‘Besimi vret’.

Tatuazhi, me fjalët dhe zonën e trupit është identik me atë të Morenës e cila e ka realizuar atë paraprakisht.

Të ketë qenë ky një mesazh i koduar i Sashas për ish të dashurën? Mbetet të shihet… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm