Çfarë po ndodh në Instagramin e Kidës dhe Mozzik?

By

Ndjekësit së fundmi janë hutuar paksa nga postimet e Mozzik dhe Kidës.

Mozzik poston foto të Kidës, Kida poston foto të Mozziik –  pa asnjë përshkrim për fotot.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Por ky duket të jetë një truk promovimi për projektin, meqenëse dyshja po punojnë për një projekt të përbashkët.

Këtë e pati bërë të ditur vet Mozzik në një intervistë në NIN me Alaudin Hamitin së fundmi. Klikoni KETU /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm