Lansohet ‘Magji’ nga Capital T dhe KIDDA (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi mes Capital T dhe KIDDA.

Kënga ‘Magji’ erdhi me videoklip shumë veror dhe ky është dueti i parë mes tyre.

Dëgjim dhe shikim të këndshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm