Çfarë po ndodh me martesën e Linda Halimit?

By

Lart e poshtë, shpeshherë aludohet për një ndarje mes Linda Halimit dhe bashkëshortit të saj Big D. Çifti kanë edhe një vajzë që ka emrin Kaimana.

Ndonëse këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ndjekësit e saj kanë vënë re se në portret mungon bashkëshorti i saj.

Këngëtarja nuk ka dhënë asnjëherë deklaratë për raportin e saj me bashkëshortin, mirëpo postimi i saj i fundit rrëzon të gjitha thashethemet dhe aludimet.

Artistja ka publikuar një foto të Davon duke i shprehur publikisht dashurinë. “Gjithçka e imja, përgjithmonë!’’ është mbishkrimi që ka vendosur Linda në foto duke dhënë kështu përgjigjen e kërkuar prej kohësh nëse janë ndarë apo jo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm