Elita Rudi do të donte të bënte këtë ndryshim tek vetja por ka një arsye pse ngurron

By

Elita Rudi së fundmi ka komunikuar me ndjekësit e saj në Instagram duke zhvilluar një bisedë virtuale.

Ajo pranoi pyetje të panumërta në inbox-in e saj dhe shumë nga ato morën përgjigje.

Një nga ndjekësit e pyeti se nëse ka menduar ndonjëherë t’i bënte flokët ngjyrë të kuqe.

Moderatorja konfirmoi se po, kjo ide i ka shkuar ndërmend por ka një arsye pse nuk i shkon deri në fund.

Zbuloni përgjigjen e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm