Çfarë nuk di publiku për Adelina Berishën? (VIDEO)

By

Në rubrikën “Qitja pikën” të emisionit Prive, këtë të shtunë që kaloi ishte Adelina Berisha.

Përmes kësaj rubrike, këngëtarja tregoi statusin e saj dhe përveç kësaj, edhe shumë gjëra të tjera për veten të cilat mbase nuk i ka thënë ndonjëherë.

Por, çfarë nuk di publiku për Adelinën?

Këtë dhe të tjera gjëra I kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm