Si arritën Kujta dhe Meri deri tek Beyonce? (VIDEO)

By

Ditë më parë, gjithandej mediave online ka qarkulluar lajmi se si Kujta dhe Meri kishin arritur deri tek Beyonce për t’i bërë një fustan të cilin pop diva e veshi në ditëlindjen e 50-të të P.Diddyt.

Këngëtarja e famshme postoi fotografi me fustanin e zi të punuar me kujdes, në llogarinë e saj në Instagram duke marrë miliona pëlqime.

Përveç kësaj, mediat ndërkombëtare u fokusuan në fustanin e saj duke përmendur çdo rresht emrin e dizajnerëve shqiptarë.

Por, si arritën Kujta dhe Meri deri tek ajo?

Videoja e mëposhtme ua tregon të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm