Klipi i ri: Drake martohet me 23 gra!

By

Drake zbuloi një video të re muzikore të premten për “Falling Back”, kënga e dytë në albumin e tij të shtatë surprizë “Honestly, Nevermind”.

Klipi kinematografik, i drejtuar nga regjisori X, hapet me Drake duke u përgatitur për dasmën e tij. Shoqëruesi i nderit portretizohet nga Tristan Thompson, lojtari i NBA-së më i famshëm për marrëdhënien e tij të trazuar me Khloe Kardashian.

Thompson ka qenë në lajmet kohët e fundit pasi pasojat nga tradhtia e tij e fundit u kronikuan në episodin e kësaj jave të “The Kardashians” në Hulu.

“Falling Back” përfshin një tjetër kthesë: Drake nuk do të martohet vetëm me një grua, por me 23 në total.

Pjesa tjetër e videos muzikore tregon Drake duke bërë një festë me grupin e grave, duke bërë shtrëngime duarsh dhe në përgjithësi duke festuar martesën e tij poligame. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm