Çfarë ka ndodhur me vajzën e Gjyste Vulajt?!

By

Fëmijët e fytyrave publike shpesh marrin vëmendje po aq sa prindërit.

Në këtë listë, një prej emrave që komentohet shpesh është edhe Rosana, vajza e këngëtares Gjyste Vulaj.

Por, për gati një vit, Rosana është zhdukur nga rrjetet sociale dhe paraqitjet tjera publike.

Fiks nga 8 Tetori i 2016-tës kur lajmërohej nga pushimet në Spanjë, Rosana nuk është bërë e gjallë duke ‘shqetësuar’ ndjekësit e saj të shumtë.

Sidoqoftë, arsye për tu shqetësuar nuk ka.

Ka qenë Halloween-i, festa që e ka bërë sërish të gjallë bukuroshen përmes një fotoje në Instagram ku shfaqet me një ngjajshmëri goxha të madhe me Era Istrefin.

Duket se vendimi për të mos qenë shumë vizive është thjesht personal dhe pa ndonjë prapavijë. Tani e tutje mund të rrimë rehat! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm