Majki uron 2016-tën me 5 milionë shikime

By

Numri i shikimeve të këngës ‘Dashni’ nga Majki po e vazhdon bindshëm trendin e rritjes.

Të martën u bënë dy javë nga publikimi i këngës dhe sot, ajo ka kapur shifrën e pesë milionë shikimeve.

Majki ka marrë këtë shifër si shkas për një postim në llogarinë e tij në Instagram për të uriar vitin e ri 2016.

Mbetet të shihet në muajt në vijim se çfarë do sjellë ai gjatë 2016-tës por befasitë që po paralajmërohen, me gjasë janë të shumta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm