Çfarë ishte e vërtetë dhe jo e vërtetë këtë javë?

By

Si gjithherë, Prive sjellë të vërtetat dhe të pavërtetat e çdo aktualiteti të javës.

Arjoni i “Për‘puthen” në lidhje dashurie?

Tuna në Amerika pak për qejf e pak për punë?

Flori Mumajesi vuan nga një sëmundje e rëndë?

Sa janë apo s’janë të vërteta, zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm