Shpat Kasapi kapet me drogë

By

Këshilltari i Artan Grubit, këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit kokainë, 2 paketa të vogla.

Ai u kap para një muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, sipas mediave maqedonase.

Këngëtari është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi adekuate. Ai është liruar por ndaj tij do të filloj gjykimi së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm