Ja kë po përkrah Flori për zgjedhjet në Kosovë

By

Edhe pse Flori Mumajesi nuk do të votojë në zgjedhjet në Kosovë, ai përmes një postimi ne Instagram shprehu mbështetjen për mikun e tij si kandidat i koalicionit AAK- PSD 100% Kosovë.

“Voto mikun tim. Miku im, uroj të bësh më të mirën tënde sic ke vërtetuar në art, sport dhe jo vetëm.” – ishin fjalët që Flori shkroi në një postim në Instastory të Instagramin, duke ardhur në mbështetje të Belegut.

Erolld Belegu, kandidati i koalicionit AAK-PSD 100% Kosovë, shpalosi profiling e tij për Prive.

Në një intervistë më ndryshe që prek rrafshe të ndryshme të jetës së tij, nga fillet tek personalja, Errolldi zbuloi shumë gjëra.

Videon e plotë mund ta ndiqni më poshte. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm