Çfarë i ka ndaluar Gjiko-Elitës në shtëpi?!

By

Sapo u martuan çifti Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli (Gjiko) u bënë me shtëpi të re.

E kujdesi kur je në ambiente të reja është maksimal, por kështu duket se nuk është në banesën e çiftit.

Kjo për shkak se Gjiko ka vendosur që ta lë Zërin ta shpreh kreativitetin me vizatime edhe në mure të shtëpisë.

Edhe pse Elita është në mëdyshje, sërish dëshirat e Zërit nuk prishen.

Kjo është historia që dyshja treguan para pak dite në “NIN” në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm