Zbulohet data e lansimit të duetit mes Fifit dhe Ermalit

By

Dueti mes Fifit dhe Ermal Fejzullat është gati!

Kënga me titull ‘Përjetësi’ publikohet më 9 Tetor. Lajmin e ka bërë të ditur vet Fifi përmes një postimi të ri në Instagram.

Ky bashkëpunim pason atë me Bllekin të publikuar pak javë më parë.

Artikuj të ngjashëm