Ribashkim i sikletshëm! Çfarë i bëri sërish bashkë Kim dhe Kanye?

By

Kim Kardashian dhe Kanye West së fundmi u panë së bashku në lojën e futbollit të djalit Saint në Los Anxhelos të dielën, mes grindjeve të tyre të vazhdueshme.

Themeluesi i Skims, i veshur me një ansambël të rastësishëm tërësisht me ngjyrë të zezë, u pa duke biseduar me burrin e larguar teksa ata brohorisnin për gjashtë vjeçarin e tyre, raportoi Daily Mail.

West, i cili dukej se ishte në humor të mirë, u pa duke buzëqeshur disa herë teksa Kardashian ruante në mënyrë të ngathët një distancë me reperin 44-vjeçar.

Krijuesi i hiteve të Donda 2 u pa gjithashtu duke përshëndetur fëmijët e tij – North dhe Chicago West.

Ish-çifti u martuan në vitin 2014 përpara se të ndaheshin në vitin 2021. Alumi i Keeping Up With The Kardashians tani është në lidhje me Pete Davidson.

Sipas gazetës, Kardashian po “përpiqet të mos fokusohet shumë tek Kanye” dhe postimet e tij në Instagram. /Prive.al

Inside Kim Kardashian, Kanye West’s awkward reunion at son’s soccer game  Photo Credits: Daily Mail

Artikuj të ngjashëm