Emina Cunmulaj është një shqiptare tipike: Ja si e rregulloi fustanin që i binte i madh (FOTO)

By

Më mirë do të ishte sikur ajo të vishte një fustan që i bie tamam, megjithatë ndodhi si ndodhi dhe Emina Çunmulaj pati nevojë për ndërhyrje.

Modelja shqiptare, në natën e vitit të ri po festonte edhe përvjetorin me bashkëshortin e saj, biznesmenin izraelit Sam Nazarian dhe qe kujdesur që të dukej sa më bukur.

Por ajo është shtatzënë dhe tani ka nevojë për rroba më të mëdha.

E meqë nuk ka shtuar peshë aspak, fustani i bardhë që kishte zgjedhur të vishte, po i binte pak i madh dhe Emina i gjeti zgjidhjen më shqiptarçe të mundshme. E kamufloi me këmbëzore… /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm