Çfarë dhurate i bëri Sinani Andrrës në përvjetorin e parë të martesës?!

By

Andrra Destani bëri dhuratën më të mirë për fansat në përvjetorin e parë të martesës me Sinanin kur edhe publikoi foton e portretit familjar me djalin Ansin por duket se edhe vetë nuk ka mbetur ‘keq’.

Në një prej fotografive të fundit, ajo shfaqet përkrah një buqete të madhe me trëndafilë të kuq që sipas gjasave ka qenë vetëm njëra pjesë e dhuratës së menduar nga bashkëshorti, këngëtari Sinan Hoxha.

Të shumta kanë qenë komentet që bukuroshja i meriton ato dhe gjithë të mirat e botës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm