A e trembi tërmeti Greta Koçin? – Kështu përgjigjet ajo

By

Ka kaluar tashmë një javë që kur ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri i cili mori 51 jetë njerëzish dhe plagosi shumë të tjerë.

Por, kjo temë vazhdon të jetë aktuale në trojet shqiptare për shkak të situatës së rënduar pas dëmëve që ka lënë pas.

Greta Koçi së fundmi u pyet nga fansat nëse ishte trembur nga tërmeti dhe padyshim që këngëtarja u përgjigje.

Ajo tha: “A pati ndonjë njeri që nuk u tremb? Ditë të vështira, dhe ditë që të bëjnë të reflektosh dhe të kuptosh se në fund të fundit jemi njerëz, jemi të përkohshëm, jemi të vegjël para Zotit”.

Përveç kësaj, Greta tregoi se një këngë e re vjen së shpejti.

Përgjigjen e saj të plotë mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm