Çaste romantike mes Norës dhe Robertit! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës tonë, Nora dhe Robert deri më tani pavarësisht profesioneve të ngjashme nuk janë parë shpesh në performanca të përbashkëta teksa tashmë po ndodh krejtësisht e kundërta.

Me kyçjen edhe të Robertit në këndim janë shtuar mbrëmjet e përbashkëta të dyshes e kështu ndodhi edhe ditët e fundit.

Ata kanë qenë të angazhuar në një turne koncertesh në SHBA teksa me këtë rast janë parë edhe mjaft të afërt.

Mbrëmja e kaluar i gjeti edhe në disa çaste romantike të cilat i ndanë edhe në rrjetin social Snapchat. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm