‘A e kujton’, projekti më i ri nga Dorandd! (VIDEO)

By

Këngëtari i ri e shumë i talentuar, Dorandd, duket e ka marrë seriozisht muzikën pasi qëkohët e fundit ai po merret aktivisht me të.

Pas projektit ‘Me ty’ të publikuar kohë më parë artisti vjen me prurjen e tij të re të titulluar ‘A e kujton’.

Kënga e re mban muzikë të vetë Doranddit e tekst të Kastriot Konjufcës derisa inçizimi i saj u bë në studion D&D.

Produkti i ri është i pajisur edhe me vidoklip të punuar nga Engjëll Reçica nën regjinë e Dardan Sinanit.

Talenti dhe potenciali i treguar në projektet paraprake na lënë me shpresë se depërtimi i tij në skenën muzikore shqiptare do të jetë vetëm çështje kohe teksa puna për projektet e reja po vazhdon intensivisht. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm