Capital T ‘zhduket’ nga rrjetet sociale për këtë arsye (FOTO)

By

Capital T është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale por jo përgjithmonë…

Reperi i famshëm shqiptar njoftoi ndjekësit e tij në Instagram se këto ditë do të jetë në xhirime të klipit të ri.

“Kërkoj falje që skom qasje në asnjë mjet komunikimi këto ditë, sepse do jem në xhirime për projektin e radhës. Kangën pe dini cilën. Shihemi së shpejti”, ka shkruar artisti teksa ka publikuar një fotografi në aeroplan.

Kënga e tij e re veç është shpërndarë në internet dhe tashmë fansat mezi po presin ta dëgjojnë të plotë dhe me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm