Cila është tradhtia më e madhe që iu bë në jetë Mozzikut? (VIDEO)

By

Mozzik aktualisht është njëri ndër reperët më të komentuar në trojet shqiptare.

Ndarja e tij me Loredanën dhe kënga e fundit, kanë bërë që artisti të jetë në vëmendjen e mediave rozë për shumë ditë me radhë.

Në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, Mozziku tregoi përfundimisht kujt i kushtohet kënga e fundit “Dhelpër dinake” si dhe foli për jetën e tij personale.

Por, cila është tradhtia më e madhe që iu bë atij në jetë?

Për ta kuptuar këtë përgjigje, klikoni në videon e mëposhtme ku mund të kuptoni edhe shumë gjëra nga Mozziku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm