Alban Skenderaj jep detaje rreth koncertit në Prishtinë (VIDEO)

By

Këngëtari shqiptar Alban Skenderaj, ka zbuluar detaje të koncertit që do ta mbajë në Prishtinë më 18 qershor.

Se çka ka problem me kosovarët dhe rreth gjithë organizimit, ju tregon videoja e mëposhtme.

Nëse nuk e dini, projekti i tij i fundit është bashkëpunimi me gruan e tij Miriam Cani – “Duamë” që mori miliona klikime.

Çifti sapo është martuar pas 12 vjet bashkëjetësë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm