Afërdita Dreshaj ‘zbulon’ se kur mund të vijë në jetë fëmija (FOTO)

By

Modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, këto ditë pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë në pritje të një djali I cili sipas postimit të saj në instastory, mund të vijë në jetë këtë javë ose në tjetrën.

“Kur po mendoni se po vjen, këtë javë apo tjetrën?”, ka qenë pyetja që Afërdita ua bëri ndjekësve të saj duke zbuluar në një formë se foshnja është shumë gati dhe se çifti janë në pritje të tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm