Më në fund, Stresi flet për Kejsin – Janë apo jo bashkë? (VIDEO)

By

Ka disa javë që Stresi qëndron në ballinat e mediave rozë për shkak të lidhjes apo ndarjes së tij me Kejsin – ish bashkëshorten.

Por, a janë apo nuk janë bashkë sepse ka pasur shumë pikëpyetje rreth kësaj.

Në një intervistë për Prive, Stresi ka folur edhe për këtë pjesë duke treguar më në fund statusin e tij.

Përveç kësaj, reperi nga Tirana tregoi pse hyri në burg dhe çfarë planesh ka rreth karrierës.

Të gjitha këto dhe më shumë i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm