Pse “Baba Stars” bllokoi komentet në Youtube? Sqaron Majk (VIDEO)

By

Të gjithë fansave dhe jo fansave të grupit të reperëve Baba Stars, u ka rënë në sy një gjë!

Ky label i ka të bllokuara opsionet për komentim në videot e tyre në kanalin që posedojnë në platformën Youtube.

Në intervistën e tij të fundit dhënë për Prive javën që lamë pas, ka thënë se Baba Stars i kanë bllokuar komentet pa ndonjë arsye.

Sipas tij, kushdo që kyçet na kanalin e tyre mund ta dëgjojë këngën pa dhënë komente negative. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm