Kështu dukej Heidi Lushtaku kur ishte 13-vjeçare (FOTO)

By

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku, e dashura e boksierit shqiptar, Haxhi Krasniqi, ka postuar një fotografi duke kujtuar veten në moshën kur ishte 13-vjeçare.

Ajo bashkoi dy imazhe për të bërë një krahasim dhe për të treguar se profesionin për të pozuar e ka me të lindur.

‘E bërë për të pozuar’, ka shkruar Heidi nën fotografi.

Si mendoni, a ka ndryshuar modelja apo duket e njëjta?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmbKtsfB_ZJ/?taken-by=heidi.lushtaku

Artikuj të ngjashëm