Capital T agjërueshëm, syfyri i tij është tepër i thjeshtë dhe i shëndetshëm

By

Reperi shqiptar Capital T, përveçse se një artist i pëlqyer nga të gjithë është edhe djalë besimtar.

Ai këtë muaj të Ramazanit ka filluar të agjërojë.

Në profilin e tij në Instagram ka postuar një foto të ushqimit të tij për Syfyr.

PO ASHTU JA CA SUGJERIME SE CFARE TE HANI PER RAMAZAN:

Aty shihet se reperi kujdeset shumë për dieten e tij me një pjatë përplot fruta dhe ajo që po konsumon është sinonim i shëndetit – asnjë ushqim em shumë kalori.

Capital T i kushton kujdes të veçantë fizikut të tij, meqë bën edhe palestër.

Capitalit i urojmë agjërim të lehtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm