Anxhelinës i ndodh kjo gjatë qëndrimit në Kosovë e Shqipëri

By

Erdhi për disa ditë në trojet shqiptare por Anxhelina Hadërgjonaj kur do kthehet për Amerikë do ketë diçka mangu – telefonin.

Bukuroshja ose e ka humbur ose ja kanë vjedhur por ajo që duhet cekur është që ka ngelur keq.

Përmes rrjeteve sociale, Anxhelina i ka njoftuar të gjithë ata që e kanë kontaktuar se momentalisht nuk ka numër dhe deri në rikthimin e saj në Amerikë do mund të kontaktohet përmes rrjeteve sociale.

Të shkuara! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm