Pse Loredana i shkoi Morenës në shtëpi? (FOTO)

By

Loredana sot udhëtoi drejt Stambollit.

Ajo shkoi tek Morena Taraku dhe këtë e zbuloi përmes Instagramit.

Megjithatë reperja nuk e bëri të ditur arsyen e shkuarjes atje, por meqë të dyja këndojnë, dyshimet për një projekt bashkë sapo kanë nisur.

Si mendoni?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm