Caktohet një datë tjetër për projektin e ri të Bleros

By

Një tjetër prurje është finalizuar nga Blero.

Këngëtari kishte njoftuar adhuruesit e muzikës së tij se kënga e re do të publikohet sot në ora 17:00, dhe nga imazhet e para duket se do të jetë një projekt goxha i ndjerë.

View this post on Instagram

soon …

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Mirëpo lansimi i këngës e cila është realizuar edhe me videoklip është shtyrë.

Përmes një postimi, këngëtari bëri të ditur se projekti i tij më i ri do të publikohet më 24 shtator, teksa nuk tregoi se përse është shtyrë kënga.

E ndërkohë, këngëtari po shijon pushimet në Turqi me bashkëshorten e tij, Afrona Dikën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm