Lyrical Son ka një njoftim të rëndësishëm për fansat

By

Lyrical Son ka bërë një njoftim të rëndësishëm për fansat e tij në rrjete sociale.

Përmes Instagramit, reperi tha se nuk ka llogari në TikTok dhe as Snapchat.

Artisti tha të mos mashtroheni nga llogaritë që janë hapur në emër të tij, pasi nuk i posedon ai.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e tij të bërë në instastory./Prive.al

Artikuj të ngjashëm