Butrinti dhe Kiara nuk kursehen: Shkëmbejnë me njëri-tjetrin… (FOTO)

By

Lidhja e tyre është shndëruar në një dramë të vertetë.

Asnjëherë nuk pranohet, e çdo herë komentohet.

Kiara Tito dhe Butrint imeri duket të vazhdojnë të jenë bashkë dhe kjo është konfirmuar nga fansat përmes një detaji të vetëm – byzylykut në dorë.

Dyshja, teksa shijojnë verën duket të kenë të njejtin byzylyk me rruza të cilin me apo pa dashje e kanë ekspozuar vetë në rrjete sociale.

Vetëm miq që shkëmbejnë byzylykët? E vështirë për t’u besuar… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm