Engjëllusha Salihu i këndon “Fejesës” në projektin e ri (VIDEO)

By

Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar.

“Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re”, ka shkruar Engjëllusha nën videon e postuar në Instagram.

Kënga e saj e fundit titullohet “Si shok”, me të cilën u prezantua gjatë programeve të vitit të ri.

Më poshtë mund të dëgjoni pak nga projekti i ri deri në publikimin e videos së plotë./Prive.al

View this post on Instagram

"Fejesa"- Se shpejti kenga ime me e re ❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Artikuj të ngjashëm