Butrint Imeri, Kida dhe Ledri publikojnë bashkëpunimin e tyre

By

Ditë më parë artistët Butrint Imeri, Kida, dhe Ledri Vula paralajmëruan se janë duke punuar në një projekt të përbashkët.

“Dale”, titullohet bashkëpunimi i tyre, i cili është publikuar mbrëmë në platformën Youtube.

Teksti i këngës është shkruar nga vet këngëtarët, ndërsa videoklipi është xhiruar nga entermedia.

Më poshtë mund t’a dëgjoni këngën të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm