Buta vjen me super lajm për adhuruesit e muzikës së tij

By

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Buta zbuloi një super lajm për adhuruesit e muzikës së tij.

Ai bëri të ditur se së shpejti do të lansojë EP-in e tij.

“The Lounge EP shumë shpejt,” shkroi Buta në mbishkrimin e postimit të tij, ku ndau dhe disa sekuenca të këngëve të albumit.

Datën e lansimit të albumit artisti nuk e zbuloi, por deri atëherë ne mezi po presim. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Buta (@bashbuta)

Artikuj të ngjashëm