Bora Zemani sqaron një herë e mirë statusin e saj romantik

By

Lidhja e Bora Zemanit me Donald Veshajn ishte një më nga të diskutuarat në industrinë e argëtimit.

Mirëpo, ka muaj që dyshja kanë ndarë rrugën dhe sërish, statusi i moderatores u diskutua pafund në rrjete sociale.

Më aktualja ishin thashethemet që qarkulluan lartë e poshtë se ajo është në lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Atdhe Xharavinën.

Ky i fundit mohoi se është e vërtetë, dhe njëkohësisht zbuloi se është i dashuruar – në një tjetër grua.

Për më shumë lexoni artikullin e mëposhtëm.

Rrjeti gumëzhiu me pretendimet se është në lidhje me Bora Zemanin, Atdheu thyen heshtjen

Ndërkaq, ndonëse Bora nuk ka reaguar në lidhje me thashethemet e fundit, një përgjigje që ajo i dha një ndjekësit sqaroi një herë e mirë – ajo është beqare! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm