Buta e kap me Bleron: E ngacmoi pak këngëtarin? (FOTO)

By

Është e vështirë që postimit të Butës t’i jepet kuptim. Reperi ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, ku përmend njërin nga kolegët e estradës.

Fjala është për Bleron emrin e të cilit ai e ka lakuar në përshkrimin e një imazhi që ka publikuar.

“I thashë k*** se jam Blero i ri dhe ajo u pajtua”, ka shkruar Buta, duke iu referuar Blerim Muharremit, megjithatë konotacioni i postimit lë për të dëshiruar ngase tingëllon si me dykuptimësi.

Ndoshta Buta e ka fjalën që suksesi i tij është i ngjashëm me atë të Bleros kur ishte në fillimet e veta, ose edhe diçka tjetër. Por një analizë më e thuktë të këtij mbishkrimi zor se mund të jepet për shkak se fraza e Butës është konfuze. /Prive.al

Told my bitch im the new Blero and she agreed

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Artikuj të ngjashëm