Pas shumë përpjekjeve pa sukses, Rinori&Njomza japin lajmin e madh

By

Një lajm i bukur ka ardhur nga një prej çifteve më të komentuara të rrjetit.

Rinori dhe Njomza po bëhen prindër për herë të parë, rreth shtatë muaj pasi kurorëzuan dashurinë!

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ata kanë treguar se lajmi i bukur ka ardhur pas një varg testesh së shtatzënisë që kanë rezultuar negative.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm