Burri i Almeda Abazit ka ditëlindjen, çifti zgjedh një vend romantik për të festuar

By

Burri turk i Almeda Abazit, Tolgahan Tsayisman, feston sot ditëlindjen.

Ka qenë aktorja shqiptare ajo e cila e dha këtë lajm përmes rrjetit social Instagram.

Madje, ajo tregoi ku dhe me kë po e festojnë këtë datë të veçantë për bashkëshortin e saj.

Çifti është bashkë me një çift tjetër duke festuar në një restorant i cili duket mjaft romantik dhe i përkryer për ditëlindje.

Para aktorit turk shihet edhe një tortë me qiri.

Urime./Prive.al  

View this post on Instagram

❤️🎂

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Artikuj të ngjashëm